You are here: Home // Ev Tasarımı // Yaz mevsiminde balkon dekorasyonu

Yaz mevsiminde balkon dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Yaz mevsiminde balkon dekorasyonu

Bu sıcak yaz günlerinde evlerin içinde duramadığımı ve zamanımızın çoğunu balkonlarda geçirdiğimiz için bu makalemizde balkonlarımızın dekorasyonunu yaz mevsiminde nasıl daha kullanışlı hale getirebileceğimiz hakkında birkaç fikir vermek istedim. Böylece belki taş binaların arasına sıkışmış hayatımıza küçük de olsa balkonlarımız sayesinde biraz daha renk katabiliriz.

balkon dekor

Eğer bir masa ve birkaç sandalye koyacak kadar büyükse balkonunuz, işe masa örtüsünü seçmekle başlayabiliriz. Renkli, cıvıl cıvıl görüntüsü olan çiçekli bir masa örtüsü iyi başlangıç için iyi bir seçim bence. Balon masanızı yuvarlak seçerseniz arkadaşlarınızla, misafirlerinizle daha sıcak bir muhabbet atmosferi yakalayabilirsiniz. Balkon sandalyeleriniz ise sıcak havaları göz önüne alırsak, sırtınızı yaslandığınızda rahat edebileceğiniz ahşap yapıda olabilir.

balkon dekorasyon

 

Balkon masanızın üzerinde içinde buz kalıplarını sürekli değiştirebildiğiniz cam sürahi ile bardakları bulunsun. Bu içinde buzlu suyun olduğu cam sürahi sizin sıcak yaz gününde kendiniz daha ferah hissetmenizi sağlayacaktır.

Eğer balkonunuzda masa sandalye koyacak kadar alan yoksa yerlere birkaç renkli ve terletmeyen kumaşlarla kaplanış yumuşak minder atabilirisiniz. Yine balkonunuzun köşe zeminine minderlerinizin rengine uygun saksı çiçekleri koyabilir minderlerin tam ortasına da içecek servisi koyabileceğiniz bir alan açabilirsiniz. Akşam saatlerinde de balkonunuz zemininde saksı çiçeklerinin yanına koyacağınız minik bir dekoratif lamba ile harika bir balkon dekorasyonu yaratabilirsiniz. Ayrıca balkon çiçeklerinize takacağınız bambu zilleri akşamları hafif hafif rüzgar estiğinde bambu zillerinin rahatlatıcı sesi de balkon keyfinize keyfi katabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tags:

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda