You are here: Home // Perde // Stor Perde Çeşitleri

Stor Perde Çeşitleri

Sponsorlu Bağlantılar

Stor Perde Çeşitleri

 

Stor perde modelleri gün geçtikçe daha çok tercih edilmeye başladı. Şık görüntüsü, kolay kullanımı, kolay ve kısa sürede kurulumu, temizliğinin kolay olması, kir, leke, toz tutmaması gibi daha birçok sebepten gerek evlerimizi gerek işyerlerimizi stor perdeler süslüyor artık.

Stor perde alacağınız zaman birçok stor perde modelleri ve stor perde kumaş seçenekleri ile karşılaşıyorsunuz.

Örneğin, black out yani karartmalı stor perde diye tabir edilen ısı ve ışık yalıtımı sağlayan stor perde modelleri gibi. Karartma stor perde modelleri ısı ve ışık yalıtımı sağlamanın yanında fiber glass ve cam alyafı içerdiği için gündüzleri gün ışığını mekânınıza ısı olmadan yansıtarak daha aydınlık mekânlara kavuşmanızı sağlıyor. Diğer adıyla sun screen stor perdeler, krem ve gri tonları en çok tercih eidlen renkler arasında. Sun screen stor perdeler dokunma esnasında jakarlı, armürlü dokuma stilleriyle son derece şık ve modern görünümleriyle mekânlarınızın dekorasyonunda etkin rol oynuyor.estetik görünüm açısından önde gelen sun screen stor perdeler, alev almayan özelliği ve anti bakteriyel yapısıyla da tercih sebebi oluyor.

Diğer bir stor perde çeşidi olan polyester stor perdeler ev ve işyerlerinizi güneşin zararlı ışınlarından korumak için özel olarak %100 polyesterden üretiliyor. Son yılların modası olan katlamalı ve piliseli tül perdelere güneşlik amacıyla kullanılıyor. Evlerinizin ya da işyerlerinizin iç pencerelerinde kullanabildiğiniz polyester stor perdeleri balkonlarınıza da taktırabiliyorsunuz. Böylece yaz mevsiminin sıcağından, kış mevsiminin kar, yağmur ve soğuğundan polyester stor perdeler sayesinde balkonunuzu koruyabiliyorsunuz.

stor perde çeşitleri

Eğer perde dekorasyonunda tül perde modellerinden vazgeçemeyenlerdenseniz, stor tül perdeleri eminim çok beğeneceksiniz. Normal tül perde yerine kullanabileceğiniz stor tül perde modelleri, ince tül yapısı ile dışarı rahatça mekânınızdan görebilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan stor tül perde modellerinin temizliği de son derece kolaydır. Diğer stor perdeler gibi stor tül perde de kir ve leke tutmaz.

stor perde modelleri

stor perdeler

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: ,

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda