You are here: Home // Ev Tasarımı // Sauna Dekor

Sauna Dekor

Sponsorlu Bağlantılar

Sauna Dekor

 

Son yıllarda sauna rahatlığı, evlerimizin içine kadar ulaşarak, son derece konforlu, kullanışlı ev sauna dekor sistemleri hayatımıza girmeye başladı.

Wellness firması ev sauna dekor sistemleri için harika üretimler yapıyor. Kendi evinizde sauna keyfini son derece konforlu ve sağlıklı bir şekilde yaşabiliyorsunuz.

Wellness Home Sauna evinizin içinde en uygun yeri tespit ederek ortalama 80 ila 110 derece arasında değişebilen ısı ayarı ile her seansın 15 dakika sürmesi gerektiğini hatırlatarak, sauna içinde geçireceğiniz zamanda sıkılmamanız için TV CD, DVD oynatıcılar gibi birkaç teknolojik imkân sağlayarak, keyifli bir sauna dekor örnekleri sunmuş müşterilerine. Dış görünüş olarak da son derece estetik bir yapıya sahip olan sauna dekor sistemleri evinizde günün stresini, yorgunluğunu atabileceğiniz konforlu bir alan oluşturuyor.

wellness sauna dekor

Saunanın Faydaları

 

  • Sauna da geçirdiğiniz saatler içersinde atacağınız ter ile bedeninizdeki toksinlerden kurtulmuş olursunuz.
  • Gün içinde yaşadığınız stres, yorgunluk saunanın bedeninizdeki fazla elektriği ve negatif enerjiyi boşaltmasıyla yok olur, bedenen ve ruhen rahatlarsınız.
  • Düzenli sauna seanslarınız sonunda derinizde ölü hücreler temizlenir azman içinde daha yumuşak ve taze bir cilde sahip olduğunuzu görürsünüz.
  • Fazla kilolu olan kişilerin düzenli sauna seanslarından sonra fazla yağlarından kurutulduğu görülmüştür. Böylece daha zayıf bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

ev sauna dekoru

Sauna Kullanımında Dikkat Etmeniz Gerekenler:

 

* Saunada geçireceğiniz seans süresi 15 dakikadan fazla olmamalıdır.

* Saunaya metal eşyalar veya takılar ile girmemelisiniz.

* Saunaya ıslak vücutla girmemeye özen göstermelisiniz.

* Saunaya mayo, bikini, iç çamaşırı gibi kıyafetlerle girmemelisiniz. Sadece havlunuz yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tags:

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda