You are here: Home // Perde // PVC Dikey Perde Modelleri ve Fiyatları

PVC Dikey Perde Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

PVC Dikey Perde

 Çoğunlukla ofis dekorasyonlarında tercih Pvc dikey perde bantları 9 cm eninde, son derece kaliteli, defalarca kalite kontrolleri yapılan, hem şık hem kullanışlı görüşüyle yavaş yavaş ev dekorasyonlarında da yerini almaya başladı.

 PVC Dikey Perde Bant Modelleri

 Sadece ama şık bir perde modeli olan PVC Dikey Perdeler düz dikey perde modelleri, oluklu dikey perde modelleri, çizgili dikey perde modelleri, şeffaf dikey perde modelleri ve ahşap görünümlü dikey perde modelleri olarak müşterilerin zevkine sunuluyor.

pvc dikey perde

 PVC Dikey Perde Mekanizma Sistemleri

 Kumaş dikey perde mekanizmasıyla aynı mekanizmaya sahip olan PVC Dikey Perde Mekanizması 3 farklı şekilde kullanıma sunulmuş.

1)        Manüel PVC Dikey Perde Mekanizması: perdelerin yanına monte edilmiş olan zincir yâda ipleri elinizle aşağı yukarı çekerek açıp kapatabileceğiniz dikey perde mekanizmasıdır.

2)        Motorlu PVC Dikey Perde Mekanizması: Buton yardımıyla açıp kapatabileceğiniz perde mekanizmasıdır.

3)        Uzaktan Kumandalı PVC Dikey Perde mekanizması: isminden de anlaşıldığı gibi uzak kumanda yardımıyla dikey perdelerinizi açıp kapatabilir yada yanlara çekebilirsiniz.

pvc dikey perde modelleri

 PVC Dikey Perde Fiyatları

 Genellikle seçtiğiniz desene göre farklılıklar gösterse de genel olarak PVC Dikey Perdelerin fiyatları mr2 si 30 TL civarıdır.

pvc dikey perdeler

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: , ,

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda