You are here: Home // Bahçe // Prefabrik Havuz Sistemleri

Prefabrik Havuz Sistemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Prefabrik Havuz Sistemleri

Deniz kenarında bir şehirde yaşamıyorsanız, evinizin bahçesinde havuz sisteminiz de yoksa sıcak yaz günlerinde yapacağınız tek bir şey kalır: varsa bulunduğunuz şehirde bir havuz kulübüne üye olmak. Eğer şehrinizde havuz kulübü de yoksa sıcak ve kavurucu bir yaz mevsimi sizi bekliyor demektir.

Klima, vantilatör gibi suni serinleme araçlarıyla atlatmaya çalıştığınız sıcak yaz günlerinde, eğer evinizin bahçesi bir havuz yaptıracak kadar yere sahip ise, size bir müjdemiz var. Artık çok uygun fiyatlara kendi evinizde, kendi bahçenizde istediğiniz zaman girip çıkabileceğiniz, saatlerce vakit geçirebileceğiniz, dostlarınızla misafirlerinizle havuz keyfi yapabileceğiniz, havuzun açılış kapanış saatlerini takip etmek zorunda olmadığınız, tamamen size ait oldukça uygun fiyatlara çok kısa sürede yapılabilen prefabrik havuz sistemleri tam size göre.

Bahçenizin büyüklüğüne göre ve ekstra istediğiniz özelliklere göre fiyatı, modeli, yapım süresi değişen prefabrik havuz sistemleri ortalama 3 milyardan başlayan fiyatlarla montaj asamsı hariç 3 günde teslim edilebilen hizmetler sunuyor.

havuz modelleri

 

havuz resimleri

 

havuz

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: ,

2 Responses to " Prefabrik Havuz Sistemleri "

  1. prefabrik says:

    prefabrik evler mükemmel yaa kesinlikle.

  2. umit ceylan says:

    mrb ben bir havuz yaptirmak istiyorum benimle iletisime girerseniz sevinirim

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda