You are here: Home // Ev Tasarımı // Mutfak masası modelleri

Mutfak masası modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Gemi görünümlü mutfak masası modeli

Mutfak dekorasyonlarında artık klasikleşmiş mutfak dolapları, mutfak masaları, mutfak oturma grupları gibi öğelerin yerine daha yaratıcı tasarımlarla birbirinden güzel, birbirinden ilginç mutfak dekorlarına rastlayabiliyorsunuz.

mutfak masası tasarım

Alno firması, mutfak dekorasyonunda neredeyse herkesin ilk defa gördüğü ve her görenin yaratıcılığa hayran kaldığı muhteşem bir mutfak masası tasarladı. Eminim böyle bir mutfak masası fikrine hiç kimse hayır diyemez.

alno mutfak

Alno şirketi, gemi şeklinde tasarladığı bu mutfak masası modelinde tabiî ki, gerçek bir gemiden esinlenerek yola çıkmış. Ahşaptan yapılan, bol aydınlatma sistemleri kullanılan mutfak masasında, mutfak masasının tezgâhının hemen alt bölümü olan beyaz kısmına hiç fark edilmeyen son derece büyük ve çok kullanışlı çekmeceler yerleştirmiş. Mutfağınıza girer girmez, devasal bir gemi ile karşılaşan misafirleriniz ilk şaşkınlığını attıktan sonra, bunun mutfak dekorunun bir parçacı olan mutfak masası olduğunu duyunca emin olun daha çok şaşıracaktır.

alno mutfak dekor

İmalat aşamasında kullanışlı olmasına özen gösterilen gemi görünümlü mutfak masası sergilediği estetik görünüşüyle mutfak dekorasyonunuzda öne çıkan öğelerden biri olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: , ,

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda