You are here: Home // Duvar // Modüler Bölme Duvar Sistemleri ve Fiyatları

Modüler Bölme Duvar Sistemleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Eskiden oturduğunuz evinizi yâda işyerinizi, araya duvarlar ördürerek bölmek istediğinizde, hem uzun sürecek, hem yüksek maliyete sebep olacak, hem yorucu iş gücü gerektiren bir sancılı dönem yaşanırdı. Zaman ilerledi ve artık bölme duvar yaptırmak istediğiniz anlarda bildiğimiz duvar bölme sistemlerine oranla daha kısa sürede, daha işlevsel, daha kaliteli, daha kolay montajlı ve en önemlisi daha ucuz bir sistem oldu.

Bölme duvar sistemleri sayesinde duvarın bölünmesi gereken mekânda eşyaların, mobilyaların zarar görme riski azalmaktadır.

Bölme duvar sistemleri ile elde ettiğiniz duvarlarınızdan elektrik, ups, bilgisayar gibi birçok bağlantının sorunsuzca geçişini sağlar.

bölme duvar modelleri

Modüler bölme duvar sistemi ile yapılan bölme duvarlarınız son derece hijyeniktir, bakteri barınmasına müsaade etmeyen bir maddeler içerir. Leke tutmaz ve kolayca silerek temizliğini yapabilirsiniz.

bolme-duvar-uygulama

Bölme duvar sistemleri ile odalar arasında ısı ve ses izolasyonu sağlayabilirsiniz.

Eviniz veya işyerinizde yaptıracağınız bölme duvar sistemleri mekânınızın hem estetik görünümünü hem de fonksiyonelliğini artırır.

BolmeDuvar

Bölme duvar sistemlerinin fiyatları istediğiniz duvarın özelliklerine göre değişim gösterir ancak ortalama mr2 si 30 TL den başlar.

ofis bölme duvar

Sponsorlu Bağlantılar

Tags:

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda