You are here: Home // Banyo // Küçük Banyolar İçin Tüyolar

Küçük Banyolar İçin Tüyolar

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük Banyolar İçin Tüyolar

Ufak banyolara sahip olmak her kese sıkıntı verir.  Eğer sizde küçük bir banyoya sahipseniz merak etmeyin, birkaç yaratıcı fikirleri ile dar alanları gayet güzel değerlendirebilirsiniz.

Doğru yerleşim planı ile ufacık bir banyoya bütün banyo malzemelerini koyabilirsiniz. Mekânınızı son derece tasarruflu kullanarak gayet modern bir banyo dekorasyonuna kavuşabilirsiniz.

banyo dekorasyonları

Banyo dekorasyonunuza geçmeden önce banyonuzda kesinlikle olması gerekenleri belirleyin. Örneğin çamaşır makinenizi mutfak dekorasyonunuzun içine koydurabilirsiniz. Böylece banyonuzda daha ilk adımdan büyük bir alan kazanmış oldunuz.

Küvet yerine hem daha estetik görünüşlü hem daha kullanışlı hem de çok az yer kaplayan duşa kabinleri tercih ederek hem estetik görünüşe kavuşmuş hem de genişlemiş bir banyo dekorasyonunuz olur.

Duvarlara monte ettireceğiniz havluluklardan bir tane lavabo kenarına yaptırmanız.

Raflı dolapları kafanızın üzerinden başlayacak kadar yüksek olacak şekilde monte ettirirseniz hem daha derli toplu bir banyo dekorasyonunuz olur hem de alandan tasarruf etmiş olursunuz.

Lavabo seçiminizi ankastre lavabolardan yaparsanız hem dolaplardan hem lavabolardan alan acısından yer kazanmış olursunuz. 

banyo dekor

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: ,

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda