You are here: Home // Aksesuar // İç Mekân Aksesuarları

İç Mekân Aksesuarları

Sponsorlu Bağlantılar

Evlerimizin, işyerlerimizin iç dekorasyonunun vazgeçilmez ve tamamlayıcı öğeleri olan aksesuarları, çoğunlukla yaşadığımız alanlarda cazibe, şıklık, sıcaklık, estetik görünüm, samimiyet, ilginçlik katması, insanlar tarafından beğenilmesi için kullanırız.

Ev dekorasyonunda birbirinden güzel, değişik aksesuarlar tercih edilse de, son zamanlarda daha çevreci aksesuar tercihleri ön plana çıkıyor. Geri dönüşüm özelliği olan malzemeler, cam ve ahşap aksesuarların yanında doğal ahşap mobilyalar son günlerin trend aksesuarlarını oluşturuyor.

ev aksesuar

Ev dekorasyonunuzda yâda ofis dekorasyonunuzda kullanacağınız aksesuarlar, mekânınızın tüm eksiklerini veya kusurlarını birden bire kapatabilir. Örneğin son derece yüksek ücretler ödeyerek dekore ettirdiğiniz sehpalarınızın üzerinde çizikler veya ufak yanıklar meydana gelmişse parlak cam taşlardan oluşan aksesuarları sehpalarınızın üzerine yerleştirerek hem sehpanızın üzerinizdeki hasarları kapatmış olursunuz hamda son derece şık bir aksesuar şöleni sergilemiş olursunuz. Yine aynı şekilde duvarlarınızda kırılma, çatlak, silinmeyen leke gibi kalıcı hasarlar oluşmuş ise buralara yapıştıracağınız renkli aynalar ile aksesuar yardımıyla bir sorunu daha perdelemiş olursunuz. Evinizin giriş kısmına misafirlerinizi karşılayacak olan doğal taşlardan oluşan aksesuarları yerleştirmeniz, gelen misafirlerinizin hem beğenisini kazanacaktır hamda getirebileceği negatif enerjiyi kıracaktır.

ev aksesuarları

Sponsorlu Bağlantılar

Tags:

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda