You are here: Home // Ev Tasarımı // Havlupan keyfi

Havlupan keyfi

Sponsorlu Bağlantılar

Havlupan keyfi

Evinizin banyo, mutfak ve tuvalet lavabosunda kullandığınız havlularınız için birbirinden şık havlu asacaklarını yıllardır kullanıyor olabilirsiniz.

Şimdilerde bu şık havlu asacaklarının yerini kış mevsiminde ıslak astığımız havlularımızın anında kuruması için son derece akıllıca bir fikir olan havlupan sistemleri aldı.

Havlupan sistemleri görünüş itibariyle son derece estetik yapısı ile evinizin dekorasyonuna renk katıyor ve artık özellikle bir türlü kurumayan ıslak havlu derdinden sizleri kurtarıyor.

havlupan

Havlupanlar banyolar için, tuvalet lavabolarının yanına asılan havlular için ve mutfakta mutfak lavabonuzun yanına mutfak havlularınız için monte edilebiliyor.

Isıtma ve kurutma amaçlı üretilen havlupanlar, uluslar arası standartlara uygun olarak üretiliyor ve her tür renk seçeneği fırsatı sunabiliyor.

Havlupanları kullanmak istediğiniz ortama göre çeşitli ebatlarda yaptırabiliyorsunuz. Dilerseniz mutfağınızın, banyonuzun veya hangi mekânda kullanacaksanız o mekanın rengine göre uyumlu bir renkte havlupan seçebiliyorsunuz.

Havlupanlar alüminyum metal ten yapılıyor ve bu yapı özelliği sayesinde en nemli ortamlarda bile yıllarca paslanmadan performansını koruyabiliyor.

Havlupan fiyatları ebatlarına ve imalatta kullanılan yapılarına göre farklı fiyat seçenekleri sunabiliyor. Ancak ortalama halupan fiyatları 50 dolar ile 200 dolar arası değişebiliyor.

mutfak havlupan

Sponsorlu Bağlantılar

Tags:

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda