You are here: Home // Ev Tasarımı // Feng Shui Felsefesi Ve Dekorasyonu

Feng Shui Felsefesi Ve Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Feng Shui Felsefesi Ve Dekorasyonu

Son yıllarda ülkemizde de adından sıkça söz ettiren Feng Shui felsefesine göre döşenen evler, işyerleri dikkatinizi çekmiştir.

Feng Shui felsefesinin ne olduğuna değinelim önce. Doğada var olan, yaşam enerjisinin yaşadığımız alanlara yansıtılarak, yaşadığımız alan ve evrenle uyum içinde yaşamamızı sağlayacak bazı taktikleri tavsiye eden felsefi düşünce akımı.

Eğer sizde Feng Shui felsefesinin size, evinize, hayatınıza şans getireceğine inanıyorsanız, şimdi Feng Shui felsefesine göre evlerinizi, işyerlerinizi şansı kendisine çekebilmek için nasıl bir dekorasyona gidilmeli onu belirtelim.

Feng Shui dekor

Çalışma Odası dekorasyonu için Feng Shui taktikleri

Çalışma odalarınızda kısa sürede çok fazla verimli işler bitirmek istiyorsanız çalışma masanızı batıya çevirin. Çalışma odanızı kırmızı renklerin çoğunlukta bir dekorasyon renklendirmesi yapın çünkü kırmızı renk size ve yaptığınız işe fazlasıyla pozitif enerji aktararak kısa zamanda çok faydalı işler yapmanızı sağlayacaktır. Buda size çok fazla para ve zenginliği getirecektir.

Oturma odası dekorasyonu için Feng Shui taktikleri

Misafirlerinizi ağırladığınız, televizyon seyrettiğiniz, dinlendiğiniz oda olan oturma odasında bulunduracağınız sandalye sayılarının 6-8-12 gibi çift sayılardan olmasına özen gösterin. Çift sayılı eşyalar sizi çift yaşamanıza ve yalnızlık çekmemenize yarayacaktır. Doğal olarak en çok vakit geçirdiğiniz odalara aynı objelerden çift sayıda koyarsanız aşk hayatınız muhteşem değişimlere girer.

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: ,

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda