You are here: Home // Ev Tasarımı // Evinizin dekorasyonunda canlı çiçeklerin yeri

Evinizin dekorasyonunda canlı çiçeklerin yeri

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizin dekorasyonunda canlı çiçeklerin yeri

Evinizin dekorasyonunun olmazsa olmazı salon çiçekleri…

Evinizin içine getirdiği renk cümbüşünün yanında bütün evi kaplayan mis gibi çiçek kokusu ile her mevsim kendinizi bahar mevsimi yaşıyor gibi hissedebilirsiniz.

Evinizin içinde çiçek bakmanın zor olduğunu düşünüyorsanız hiç merak etmeyin herhangi bir çiçekçiye gittiğiniz de sadece rengine ve kokusuna hayran olduğunuz bir çiçeği almaya karar verdiğiniz zaman çiçekçiniz size çiçeğiniz bakımı ile ilgili bütün bilgileri veriyor.

salon çiçekleri

 

İhtiyacı olan güneşi, nemi, suyu, hava alması gereken köşeleri, toprağının bakımı, yapraklarının temizlenmesi, böcek gibi haşeratlara karşı nasıl korunması gerektiği, ilaçlaması yani kısaca çiçek yetiştirmeniz için bilmeniz gereken her tür bilgiyi size çiçekçiniz anlatıyor. Ayrıca çiçeklerinizin bakımı için gerekli olan tüm malzemeleri de çiçekçinizden satın alabiliyorsunuz. Eğer çiçekleriniz evinize kadar götürebilme imkânınız yok ise bu konuda da size yardımcı oluyorlar. Ödemenizi yaptıktan sonra çiçeğinizi belirlediğiniz bir saatte evinize teslim ediyorlar. Geriye size sadece satın almak istediğiniz çiçekleri seçmek kalıyor.

ev çiçekleri

Eğer bulunduğunuz şehirde çiçekçi yoksa ve eviniz renk renk çiçeklerle dolsun istiyorsanız üzülmeyin. Şimdiler de internet üzerinden beğenerek sipariş verebileceğiniz online çiçekçiler var. Sadece çiçeği beğeniyorsunuz ve telefon üzerinde ya da internet üzerinden adres bilgilerinizi giriyorsunuz ödemenizi kapıda veya havale*kredi kartı ile ödeme yaparak işleminizi tamamlıyorsunuz. 1-2 gün içinde çiçeğiniz kapınıza geliyor.

masa çiçekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Tags:

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda