You are here: Home // Ev Tasarımı // Evinize Şans Getirecek Aksesuarlar

Evinize Şans Getirecek Aksesuarlar

Sponsorlu Bağlantılar

Evinize Şans Getirecek Aksesuarlar

Evinizi dekore ettirirken kullanacağınız aksesuarların size şans getirebileceğini biliyor muydunuz?

Hem şık bir ev dekorasyonu, hem de bu şıklığı sağlayan aksesuarların siz şan getirecek olanları kullanmak istemez misiniz?

Öyleyse hem evinizi gayet şık bir dekora kavuşturun hamda şansınıza şans katın.

–          Evinizin en göze batan kısımlarına kurşun eritilmiş olan nazar boncuklu aksesuarlar koyun.

nazar boncuğu

–          Bu kadar şehir hayatı içinde yaşamamıza rağmen eğer bir yerlerden temin edebilirseniz at nalı bularak simli ojeler yâda simli boyalarla boyadıktan sonra yine en çok görülen bir alana asın.

at nalı

–          Mevsiminde iseniz taze nar, değilseniz kurutulmuş nar evinize bereket ve bol kazanç getirecek ve para konusunda şansınızı açacaktır.

nar

–          Evinizin özellikle raflı bölümlerine koyacağınız fil aksesuarları sizin hayatınızda başarı gerektiren anlarda şansınızı açacaktır.

–          Eğer sürekli yalnızlıktan şikâyet ediyorsanız, hiç dostunuz, sevgiliniz, arkadaşınız yoksa evinizi koyacağınız kaplumbağa aksesuarı sizin sosyal hayatınıza şans getirerek etrafınızda birden bire pozitif enerjili dostlarınız, arkadaşlarınız, sevgiliniz olacaktır.

kaplumbağa

–          Maddi sorunlar yaşıyorsanız evinize alacağınız bir ejderha aksesuarı birden bire paranızın artmasına git gide zenginleşmenize fayda sağlayacaktır.

ejderha

Sponsorlu Bağlantılar

Tags:

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda