You are here: Home // Duvar // Duvarlarınız Dijital Duvar Kâğıtları İle Şenlensin

Duvarlarınız Dijital Duvar Kâğıtları İle Şenlensin

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ofisinizin yâda evinizin duvarları gözünüze çok sade görünmeye başladı ise, renkli ve desenli duvarlarınız olsun istiyorsanız, çok beğendiğiniz bir fotoğrafı büyüterek teknolojinin yardımı ile duvarlarınıza bu fotoğrafı duvar kâğıdı şeklinde kullanabilirsiniz.

Evet, yanlış duymadınız. Artık duvarlarınızı sadece mevcut birkaç renk ile boyama mecburiyeti bitti. Gelişen teknoloji sayesinde artık çok beğendiğiniz bir fotoğrafı büyüterek duvar kağıdı olarak evinizin yâda işyerinizin tüm duvarlarına yad tek bir duvarına yapışmasını sağlayabiliyorsunuz.

diital duvar kağıtları

Bu bahsettiğimiz bildiğiniz klasik duvar kâğıtları değil. Hatırlarsınız 80 li yıllarda desenli ve renkli hazır duvar kâğıtları çok meşhurdu. Giderdiniz mevcut desen ve renklerin arasından duvar kâğıdınızı seçerdiniz ve duvarınıza kullanırdınız. Artık duvar kâğıtlarında daha özgür seçimler yapabilirsiniz. Dijital duvar kâğıtları sayesinde duvar çıkartması ismi verilen, Eurographics marka dijital duvar kâğıtları duvarlarınıza istediğiniz bir resmin çıkartmasını duvar kâğıtları olarak yapıştırıyorsunuz.

dijital duvar kağıtları

İlk olarak Almanya bu dijital duvar kâğıtlarının öncülüğünü yapmış. Size bazı hazır resimler sunuyor eğer bu hazır resimler arasından beğendiğiniz bir alternatif olmaz ise kendinizin bulabileceğiniz bir fotoğrafı firmaya veriyorsunuz ve onlar dijital teknoloji sayesinde gelip aynı resmi duvarınıza yapıştırıyorlar. Bu resim kimileri için çok beğendiği tutkunu olduğu arabasının resmi olabiliyor, kimileri için kendi çektiği bir doğa fotoğrafı olabiliyor, kimileri için kızının yâda oğlunun resmi olabiliyor. Kişilerin zevki ve tercihine göre akla hayale gelmeyecek birçok dijital duvar kâğıtları tercih edilebiliyor.

Dijital duvar kâğıtlarının fiyatları ortalama metrekare başına 50 dolardan başlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: ,

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda