You are here: Home // Dış Cephe // Dekoratif yalıtım sistemleri

Dekoratif yalıtım sistemleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

     Süratle büyümeye yolunda ilerleyen ısı yalıtım pazarı, yenilikleri ve mevcut ısı yalıtım sisteminin eksiklerini tamamlayacak olan bazı aksesuar taleplerini de beraberinde getiriyor. Isı Yalıtım sektörünün ileri gelen firmalarından olan İzotim Yalıtım Merkezi, Bina Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti. ile 2004 senesinde işbirliği yaparak, siparişlere cevap veren, uygulanmaya hazır kaplanmış ve hafif yalıtımlı dekoratif cephe sistemlerinin üretimine başladı.

yalıtım sistemleri

     Önceden yapılmış veya yeni yapılmış her türlü yapıda uygulanabilen bu çağdaş yalıtım malzemeleri, hem ısı yalıtım sistemlerinin bütün avantajlarına sahip, hem de pratik ve kolayca uygulanıyor. Yüksek mukavemet özelliğine sahip olan bu ürünler, aynı zamanda işçilik maliyetleri ve zamandan tasarruf etmekle dikkat çekiyor.

İçeriği kum içerikli kaplamalardan çok daha farklı olan özel kaplama sayesinde dış etkenlerin olumsuzluklarına karşı oldukça dayanıklı bir yapısı var. Bina Dekor malzemeleri, bütün cephe giydirme ve cephe kaplama malzemeleri ve mantolama ile uyum içersinde kullanılabiliyor. Ayrıca sınırsız model alternatifi ile yapıya özel tasarım imkânı sağlıyor.

     Bina yalıtımlı dekoratif dış cephe kaplamaları, alışkın olduğunuz klasik mantolama sisteminin sahip olduğu tüm avantajlara sahip ve hatta klasik mantolama sisteminden çok daha avantajlı.

Bina Dekor Kaplamanın mantolama ile karşılaştırılması

Bina yalıtımlı dekoratif dış cephe kaplamaları mantolama sistemine nazaran daha hızlı ve daha temiz işçilikle uygulanır.

Bina Dekor Kaplama mantolamaya göre daha ucuzdur.

dış cephe yalıtım

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: ,

1 Response to " Dekoratif yalıtım sistemleri "

  1. erdem bayraktar says:

    almanyada yasiyorum kocaeli/karamursel de evim var 3 katli 1. ve ikinci katin kaba sivasibitik 3.katin duvarlari yutong ama sivasi yok.binanin kat genisligi 100m²sizdn yaklasik olarak fiyat istiyorum biliyorum olcum olmadan fiyat veremessiniz sizin icin kose detaylari cok onemli,ama benim iwedi fiyat yaklasik 3 kat ne kadara cikar fiyat almam ve baslamam gerekiyor.ilginize tesekkurler

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda