You are here: Home // Duvar // Dekoratif Duvar Ve Tavan Kaplamaları

Dekoratif Duvar Ve Tavan Kaplamaları

Sponsorlu Bağlantılar

     

Evlerinizin, işyerlerinizin duvarlarını doğal taş, ahşap görünüm ve kısmi beton görünümlü desenlerle dekore etmek istemisiniz?

Son derece şık bir görüntüye kavuşan duvarlarınız hem kullanım hem de temizlik açısından dekoratif duvar kaplamaları sayesinde evinize veya işyerinize renk katıyor.

duvar kaplama

Dekoratif duvar ve tavan kaplamaları alanında ilk adımı NETEREN firması 2006 yılında atmış ve duvarları doğal taş görünümlerine, ahşap görünümlerine ve beton görünümlerine kavuşturarak son derece estetik duvarlara kavuşmanızı sağlamış.2008 yılından itibaren ise bambu görünümlü duvarlarını satışa sunmuş.

Dekoratif duvar ve tavan kaplama ürünleri çevre dostu olma özelliği ile doğaya hiçbir zarar vermeden duvarlarınıza doğal taş, ahşap, bambu ve beton görünümleri kazandırıyor.

Doğal taş, bambu, ahşap, beton kaplamaları duvarlarınıza vida montajı ile sabitleniyor ve bu sayede çok kısa sürede eviniz veya işyerinizde tadilat çalışmaları sonlanmış oluyor.

duvar kaplama modelleri

Dekoratif duvar ve tavan kaplama ürünlerinin tamamının boyanabilme özelliği olduğu için mekânınızın rengine uyum sağlamasını istediğiniz zaman dilediğiniz renk seçimini firmayı bildiriyorsunuz o ve renkte duvar kaplamalarınız hazırlanıyor.

Dekoratif duvar ve tavan kaplama ürünleri suya ve neme karşı dayanıklıdır yani nem veya su basmasına maruz kalan yerlerde de rahatlıkla uygulanabiliyor.

Duvarlarınıza sıva, badana, boya yaptırmanıza gerek kalmadığı için dekoratif duvar kaplamalarını yaptırdığınız andan itibaren ekonomik açıdan kar elde etmeye başlamış oluyorsunuz.

Dekoratif duvar kaplamalarının temizliği size büyük kolaylık sağlıyor. Çünkü nemli bir bez yardımıyla leke veya toz olan yerleri kolayca temizleyebiliyorsunuz.

Dekoratif duvar ve tavan kaplamalarının Uygulama Alanları

Otel ve Resortlerde, tatil köylerinde,  cafe ve restaurantlarda, mağazalarda, ara bölme yapılmak istenen mekânlarda, fuar stantlarının kullanılacağı yerlerde, villarda, konutlarda, ofislerde, dış cephelerde, iç mekânlarda birbirinden şık ve gösterişli bir o kadarda kullanım kolaylığı sağlayan dekoratif duvar ve tavan kaplamalarını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: ,

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda