You are here: Home // Konut // Çelik Evler ve Fiyatları

Çelik Evler ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çelik Evlerin Avantajları
Son yıllarda ülkemizde, çelik evlerin yapımında dikkat çekici  bir artış gözlenmektedir. İnsanların çelik evleri tercih etmelerinde birçok haklı sebep var. Bu makalemizde sizlere çelik evlerin tercih edilmesinde sebeplere, çelik evlerin özelliklerine ve çelik ev fiyatlarına değineceğiz.

 Çelik Evler Ekonomiktir.

Çelik ev fiyatları kişilerin tercihlerine müstakil çelik evler, dubleks çelik evler, tribleks çelik evler ve 4 kata kadar gibi taleplere göre son derece ekonomik fiyatlara inşaa edilir. Düşük malzeme ve düşük işçilik maliyetleri ile betonarme evlere göre son derece uygun fiyatlara çelik ev sahibi olabilirsiniz. 100 mt2 arazinize ortalama 25 bin tl’ den başlayan fiyatlarla, taleplerinize göre değişen 60 bin TL ye kadar son derece lüks çelik evlere sahip olabiliyorsunuz.

çelik evler

Çelik Evler Deprem Tehlikesine Karşı Son Derece Dayanıklıdır.

Deprem kuşağı içinde yer alan ülkemiz için deprem tehlikesine karsı son derece dayanıklı olan çelik evler, kırılmayan, esneyebilen ve en hafif inşaat malzemeleri ile yapıldığı için deprem anında can ve mal tehlikesinden uzak bir yaşam alanı sunar. Deprem anında can ve mal kaybından korunmanızın en büyük sebebi evinizin hafifliğidir. Çünkü evinizin ağırlığı ile depremin yıkıcı etkisi doğru orantılıdır. Çelik evler hafif yapısıyla deprem etkisinin en az 5 kat azaltmaktadır.

 45 Günde Çelik Eviniz Yapılır

Bu kadar kısa sürede bir ev sahibi olacağınızı bilmek eminim sizi etkileşmiştir. Çelik evlerin inşaat süresi ortalama 30 ile 45 gün içinde bitiyor. Tapusu size ait olan arsanıza 45 gün gibi bir sürede hayallerinizde ki gibi bir ev, çelik konut inşaatı ile yapılabiliyor. Üstelik de 45 gün gibi kısa bir sürede yapılan çelik evler, size 60 yıl kadar uzun bir süre dayanıklı haliyle eşlik edebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Tags:

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda