You are here: Home // Dış Cephe // Cam Çatı Sistemleri

Cam Çatı Sistemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Cam  Çatı Sistemleri

İşyeri veya evlerinizin çatılarına hareketli çatı sistemleri ile kapatarak, doğanın olumsuz etkilerden koruyabilir, gün ışığından faydalanabilirsiniz. 

Cam çatı sistemleri sayesinde ister ticari bir alanın, ister özel bir alanın çatılarını son derece şık ve kullanışlı bir çatı dekorasyonuna kavuşturabilirsiniz. Bazı çatı katı kafelerin çatıları cam ile kaplandığı anda ortaya son derece şık ve güvenli bir mekân çıkabiliyor. Yaz mevsiminin sıcağına kış mevsiminin soğuğuna karşı dirençli olan bu cam çatı sistemleri sayesinde çatı katları yılın her mevsimi rahatlıkla kullanılabilir bir hale geliyor.

cam çatı

Cam çatı sistemleri, panelleri üzerinde hareket edecek şekilde açılıp kapanabiliyor ve sabit bir modül üstünde toplanabiliyor. Ayrıca mahyadan aşağıya doğru açılabildiği gibi, dilerseniz aşağıdan yukarıya mahyaya doğru da elle veya otomatik motorlu sistemleri ile açılma imkânı da var.

Cam çatı sistemlerinin oluşumunda ısı köprülü özel alüminyum profiller ile talebe göre polikarbonat veya cam kaplama malzemeler kullanılabiliyor. Özel alüminyum profiller kullanılarak üretildiği için ayrı bir taşıyıcı kontrüksiyona kullanılmasına gerek kalmıyor ve böylece son derece estetik bir görünümü oluyor.    

Cam Çatı Sistemlerinin Özellikleri

Isı köprülü alüminyum profiller kullanılarak imal edildiği için yalıtım derecesi oldukça kaliteli.

Cam çatı sistemiyle ısı ve ses yalıtımlı bir mekâna sahip oluyorsunuz.

Isıtma ve soğutma giderleri cam çatı sistemlerinin yalıtım özellikleri sayesinde yarı yarıya iniyor.

Cam çatı sistemlerinin katlanır cam çatı, sabit cam çatı, tek veya çift kanatlı cam çatı gibi birçok çeşidi mevcut.

Cam Çatı Sistemlerinin Uygulama Alanları

Cam çatı sistemlerini kafe, konut, restoran, bar, kış bahçeleri, teraslar, yüzme havuzları gibi birçok alanda kullanabilirsiniz.

cam çatı örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: ,

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda