You are here: Home // Perde // Cam Balkonlarınız İçin Yaylı Stor Perde Modelleri

Cam Balkonlarınız İçin Yaylı Stor Perde Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Cam Balkonlarınız İçin Yaylı Stor Perde Modelleri

Cam balkon stor perdesi, balkonlarınızı camla kapattıktan sonra evinizi daha geniş bir görüntüye kavuşturmanın yanında kış aylarında da balkon sefalarınızdan mahrum kalmamanızı sağlar.

Lakin camla kaplattığınız balkonlarınız, yaz mevsiminde aylarca sıcağı direk balkonunuza yansıtır ve doğal olarak sauna gibi bir balkonunuz olur. Ancak artık bunu sorun etmenize gerek yok, çünkü camla kaplattığınız balkonlarınızda yaz mevsiminde de rahat rahat oturabilir, balkon sefalarınızı yapabilirsiniz.

Camla kaplattığınız balkonlarınıza stor perde sistemleri kurdurarak, güneşin yakıcı sıcağından hem balkonunuz hem de siz kurtulmuş oluyorsunuz.

Özellikle camla kaplattığınız balkonunuz güney cephede ise, güneşin yakıcı sıcağı sizi son derece rahatsız edecektir. Güney cepheli cam kaplı balkonlara normal stor perde dışında karartma stor perde, sun screen stor perde denilen stor perde çeşidi monte ediliyor. Karartmalı stor perdeler diğer stor perdelere göre güneşin yakıcı sıcağına karşı daha güçlü bir koruyucu olarak üretildiği için özellikle güney cepheli cam balkon sistemlerinde tercih ediliyor.

Camla kaplanan balkonlara uygulanacak olan stor perdeler ortalama 30 cm ile 160 cm genişliklere ve 300 cm boylara kadar üretilebiliyor ayrıca stoplu ve stopsuz mekanizma seçenekleri de mevcut. Kullanım açısından da müşterilerin tercihine göre zincirli stor perde veya yaylı stor perde modellerini camla kaplı balkonlarınıza monte edebiliyorlar. Yaylı stor perdelere fren sistemi uygulamışlar ve böylece yaylı stor perdelerinizin sertliğini dileğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Üstelik bu fren sistemi son derece sağlam, yaylı stor perdelerin fren sistemi bozulur mu acaba diye bir korkunuz olmasın çünkü mekanizmanın kapağınız açmadığınız sürece yaylı stor perdelerinizin yaylarının bozulması söz konusu değil.

cam balkon stor perde

Cam balkonlarınızda kullanacağınız stor perdelerinizin, kumaşları özel üretim ve desenleride son derece sade. Mekânınızın rengine uyum sağlayacak şık ve sade desenler bulabiliyorsunuz. İlerde cam balkon stor perdenizin desenini beğenmezseniz mekanizmayı hiç yerinden sökmeden, sadece kumaşlarını değiştirebiliyorlar.

Cam balkonlarınıza uygulattığınız cam balkon stor perdelerin temizliği de çok kolay. Çünkü stor perdenin yüzeyi apreli olduğu için kir, toz, leke tutmuyor.

balkon stor perde modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: ,

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda