You are here: Home // Yatak Odası // Bellona Yatak Odası Modelleri

Bellona Yatak Odası Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bellona Yatak Odası Modelleri

Bellona yine birbirinden şık ve rahat yatak odası modelleri ile sizlerin beğenisi için çalışmaya devam ediyor.

Bellona Life yatak Odaları serisinde minimalist bir yaklaşım sergileyerek, hemen hemen her kesimin zevkine ve maddi gücüne hitap edebilecek yatak odası modelleri üreterek mobilya sektöründe yine ön sıralara çıkmayı başarmış. Son derece modern ve kullanışlı 2 kapaktan 5 kapağa kadar değişen gardırop alternatifleri ile baza, ikiz yatak ve karyola seçenekleri ile yatak odanızdaki yerini alıyor. Birbirinden şık ve konforlu yatak odası takımları ile ister yetişkin tarzda yatak odası modelleri, ister gençler için tasarlanmış olan yatak odası modelleri ile Bellona yine farkını gösteriyor.

BELLONALIFE YATAK ODASI TAKIMI

Diğer Bellona Yatak odaları

Eğer ahşap görünümlü yatak odası mobilyalarından hoşlanıyor iseniz, Bellona’nın  Monza Yatak Odası Takımı tam size göre. Sade görünümü, modern tarzı, ahşap ile mükemmel uyumu sayesinde ortaya muhteşem bir yatak odası modeli çıkarmışlar. Yatak odanızın dekorasyonunda ahşap ağırlık objeler kullanarak destekleyebileceğiniz Bellona , Monza Yatak Odası Takımı harika bir yatak odasına kavuşmanızı sağlayacak.

Bellona Monza Yatak Odası takımında 5 yâda 6 kapaklı olan gardrop modelleri ile, yatak odanızın ölçülerine en uygun gardrop modelini kullanmanızı sağlıyor. Bunun yanında birbirinden gösterişli yatak başlıkları ve sandıklı bazalar ile yatak odanızın dekorasyonunda hem alternatif sayınızı çoğaltıyor hem konforunuzu sağlıyor hem de son derece modern ve şık bir yatak odasına sahip olmanızı sağlıyor.

BELLONA MONZA YATAK ODASI TAKIMI

bellona beta yatak odasıSponsorlu Bağlantılar

Tags: , ,

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda