You are here: Home // Ev Tasarımı // Banyo dekorasyon modelleri

Banyo dekorasyon modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Günün bütün yorgunluğunun atıldığına inandığım mekânlardan birisi kişinin yatak odasıdır, diğeri banyosudur diye düşünüyorum. Banyo, her ne kadar en az vakit geçirdiğimiz yerlerden biri olsa da, banyo dekorasyonunda harikalar yaratan dekoratörlerin bazı çalışmalarını paylaşmak istiyorum sizinle.

Eğer sizde benim gibi kırmızı ve beyaz renklerin uyumuna hayran iseniz, banyonuzda böyle bir model kullanmanız eminim hem sizi mutlu edecektir, hamda çevrenizde sizden başka pek kimsede olmayan banyo dekorasyonunuzla ilgi odağı olacaksınız.

kırmızı banyo dekoru

 Eğer daha asil renklerin olduğu aynı zaman da göz alıcı bir banyo dekorasyonu tercih ediyorsanız, böyle bir banyo tam size göre. siyah ve beyazın buluştuğu, son derece asil görünümlü,gümüş ayaklı banyo küvetiniz ve küvetin tam üzerindeki salon avizelerini andıran avizesi ile kendinizi banyodan çok evinizin oturma bölümünde hissedebilirsiniz.

siyah beyaz banyolar

 Karışık veya zıt renklerin aynı anda kullanılmasından hoşlanmıyorsanız, sadece beyaz renk ile dekore edilmiş bu tür bir banyo zevkinize hitap edebilir. süt beyazını andıran rengi ile bu tür bir banyo dekorasyonunun temizliği biraz zor olsa da görünüm açısından insan huzur veren ve son derece gösterişli bir banyo dizaynı yapılmış.

beyaz banyo dekorları

Sponsorlu Bağlantılar

Tags:

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda