You are here: Home // Ev Tasarımı // Asma Tavan Modelleri ve Fiyatları

Asma Tavan Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Bir mekânın dekorasyonun başarılı sonuca ulaşmasında tavan, oldukça etkin bir faktördür, çünkü mekânın diğer ayrıntıları ile karşılaştırıldığında, en büyük alanı tavanlar kaplar. Form, estetik, renk, ışık gibi detayları kullanılarak, her amaç için hem şık hem uygun fiyatlarla bir tavan tasarımına kavuşmak mümkündür.

 Asma tavan sistemlerinde, beklentiler, daha yüksek ve farklıdır.

İç mekânlardaki mükemmelliği yakalamanın sırrı, ufak detayların profesyonelce çözümünde gizlidir.

Bu ufak detaylara gösterilen titizlik ve özen ile birlikte şekil, renk ve fonksiyon faktörleri arasında kurulacak olan uyum sonucunda ortaya eşsiz bir görsel şölen sergileyen asma tavan modelleri çıkaracaktır.

 Alçı, doğadaki en güçlü ve sağlıklı hammadde olmasının yanında, sağladığı esneklik, akustik performans,  doğa dostu özellikleri ile birçok dekoratörün fikir ve tasarımlarını zenginleştirmiştir. Alçıpan karşımıza en sık çıktığı alanlar olan asma tavan, bölme duvar, uygulamaları dekoratörlerin ve mimarların yaratıcı fikirleri ile buluştuğunda harika sonuçlar sergilenmektedir.

Alçıpan Asma Tavan Genel Özellikleri

Çok kısa sürede montajı yapılan alçıpan asma tavan modelleri, mekanınızın tavanını kısa sürede eşsiz bir görünüme kavuştur.

Herhangi bir tamir gerektirecek bir sorun yaşandığında, tamiri çok kolay ve kısa sürelidir.

Alçıpan asma tavanlarında dışarıdan görünen hiçbir tesisat yoktur. Bütün tesisatlarını içinde gizler ve gerektiğinde kolayca tesisatlara ulaşılabilecek şekilde döşenir

Alçıpan asma tavan modelleri çok hafif olması sebebiyle binanıza ağırlık anlamında bir zararı olmaz.

Yangın riskine karşı dayanıklılığı sağlanmıştır.

Asma Tavan Fiyatları

Yaptırmak istediğiniz asma tavan özelliklerine değişen fiyat listesi ortalama mr2 si 12 TL den 60 TL ye kadar değişiyor. 

asma tavan

asma tavan dekor

asma tavan çeşitleri

asma tavan modelleri

asma tavan modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: ,

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda