You are here: Home // Dış Cephe // American Siding Vinil Dış Cephe Kaplaması

American Siding Vinil Dış Cephe Kaplaması

Sponsorlu Bağlantılar

 


American Siding Nedir?

Evinizi, apartmanınızı, yazlığınızı, işyerinizi dış cephe kaplamasına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, American Siding ile dış cephe kaplama sistemi yaptırdığınız takdirde, mekânınızı nem, rutubet, korozyon, güneş, kar gibi birçok etkenin olumsuzlarından korumuş oluyorsunuz. Dış cephe kaplamasından American Siding sistemini tercih ettiğiniz de, Beyaz, Krem, Kil, Fildişi, Sarı, Yeşil, Gri, Kahve, Mavi 9 farklı renk seçeneği ile karşılaşıyorsunuz.

dis cephe kaplama

American Siding dış cephe kaplama sayesinde toz tutmayan, leke tutmayan özelliğinden faydalanarak binanızın dış cephe temizliğini kolayca yapabiliyorsunuz.

American Siding dış cephe kaplama yaptırdığınızda neredeyse yarım asır binanızın dış cephe boya badana, sıva, su yalıtımı gibi masraflarından kurtulmuş olacağınız için American Siding dış cephe kaplama sistemleri don derece ekonomik bir uygulama.

Binanıza uygulattığınız American Siding dış cephe kaplamanın binanıza yapacağı ek ağırlık  m2 ye 4.2 kg kadar sorun teşkil etmeyecek bir ağırlığa sahiptir ayrıca yangın esnasında kendini söndürebilme özelliği ile son derece güvenli bir sistemdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: ,

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda