You are here: Home // Perde // Ahşap Stor Perde Modelleri Ve Fiyatları

Ahşap Stor Perde Modelleri Ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Son birkaç yıldır ülkemizde de sık sık tercih edilmeye başlanan ahşap stor perdeler, gerek görünüşü gerek kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Güneşin zararlı ışınlarından evinizi, eşyalarınızı ve sizin sağlığınızı koruyan ahşap stor perdeler, evinizde, işyerinizde, yazlığınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz son derece şık bir stor perde modelidir. Temizliğinin çok kolay olması sebebiyle bayanların evlerinde tercih ettiği ahşap stor perde nemli bir bezle silinerek temizlenebildiği gibi, kuru temizleme ve elde yıkanabilme imkânı da sunuyor.

ahsap_stor

Kökeni uzak doğuya dayanan ahşap stor perdeler birçok farklı ve renk seçenekleri sunarak dokunuyor. Ülkemizde ahşap stor perdeye artan talep, ülke sınırları içinde ahşap stor perde üretimine başlanmasına sebep olmuştur. Ahşap stor perdeler bambu şeritlerin yâda ahşap şeritlerin kumaş gibi dokunarak elde ediliyor ve müşterilerin istediğine göre değişik ebatlarla, özel bıçaklarla kesiliyor. ahşap stor perdelerin mekanizma sistemleri ile jaluzi perdelerin mekanizma sistemleri arasında pek fark yoktur. Sarı tırtırlı minik topların sıkışmasıyla oluşan çekme ipleri yan taraflarında yerini alır. Ahşap stor perde almak istediğinizde iki farklı model görürsünüz. Katlamalı ahşap stor perde ve rulo ahşap stor perde. Katlamalı ahşap stor perdeler, arka taraftan belli uzaklıklarda halkalar döşenerek, çekme ipi bu halkaların içinden geçiriliyor ve perdenin alt kısmına yani etek kısmına tutturuluyor.

ahşap stor perde

Ahşap stor perde fiyatları desen, model ve pencerelerinizin ebatlarına göre değişim gösterse de ortalama ahşap stor perde fiyatlarına 50 mm si 50 dolar civarı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

ahşap stor perde modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: ,

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda