You are here: Home // Banyo // Açık Banyo Dekorasyonu

Açık Banyo Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Açık Banyo Dekorasyonu

Genelde alışık olduğumuz banyolarımız ya çok ufak bir camekanı olan dar, küçük, basık alanlardan oluşur ya da bir tek camı bile olmayan dört bir yanı duvarlarla örtülü bir alandır.

Bu alışık olduğumuz banyo tarzının biraz dışına çıkmak isterseniz size açık banyo dekorasyonundan biraz bahsetmek istiyorum.

Açık banyo dekorasyonu için ihtiyacınız olan kendinize ait olan ve bir bahçe veya balkon.

Eğer açık banyo dekorunuzu bahçenize kurdurmak isterseniz, evinizin duvarından başlayarak 3 adet yan cam duvar 1 adet cam tavan kuruluyor. Camların özel yapısı sayesinde siz içerden dışarıyı gayet net görebiliyorken dışarıdan içersi asla görünmüyor. Siyah cam görüntüsü olan bu özel camlar ister uzaktan ister tamamen yaklaşıp bakıldığında dahi dışarıdan içerisi asla görülmüyor. Camlarla çevrilmiş olan bahçenizdeki açık banyonuzda özgürce hareket edebilir doğayı çevreyi seyrederek dileğiniz kadar banyonuzda kalabilirsiniz.

Şayet açık banyo dekorunuzu balkonunuza kurdurmak istiyorsanız yine aynı şekilde balkonunuzun bir duvarını baz alarak 3 adet yan cam duvar 1 adet cam tavan döşeniyor. Ve böylece yine dışarıdan hiçbir şekilde görünmeden küvetinizin içinde çevrenizi gökyüzünü seyrederek duşunuzu alabilirsiniz.

açık banyo dekorasyonu

açık banyo dekorları

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: ,

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı. Tüm hakları saklıdır.
Tasarlayan dekorasyon sitemap. .
moda